Ułatwiamy wszystko tak bardzo jak to jest możliwe, ale nie bardziej

Nasz zespół

W IT Spot Tax wierzymy, że specjalizacja to przyszłość, a rozwój to konieczność. Technologie tworzą się, zmieniają się, ewoluują - podatki też. Stawiamy na ciągły rozwój w naszej dyscyplinie, którą jest księgowość. Na co dzień zajmujemy się ułatwianiem życia takim jak Ty oraz przyspieszaniem i automatyzacją procesów.

Branża IT reprezentuje wartości, które i dla nas są ważne. Sprawiają, że świat idzie do przodu, a nasze życie staje się prostsze. Dlatego wszystko co robimy ma ułatwiać i wspierać przedsiębiorców z branży IT, by mogli poświęcać się swoim projektom zmieniając świat na lepsze. Ułatwiamy wszystko tak bardzo jak to jest możliwe, ale nie bardziej.

Core naszej firmy stanowi dział księgowości, a jego dopełnieniem jest dział kadr i płac, dział sprzedaży oraz Dział Obsługi Klienta. Łącznie do dyspozycji naszych Klientów jest zespół 20+ osób, które służą wsparciem i doświadczeniem w sprawach księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych, w tym również w kontaktach z Urzędem Skarbowym czy ZUS.

Kadra zarządzająca

Karolina Szwancar

Dyrektor sprzedaży
Członek Zarządu

Przedsiębiorczyni z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu biurem rachunkowym. W IT Spot Tax zajmuje się nadzorem nad realizacją strategii, zwiększaniem efektywności i wydajności pracy – krótko mówiąc dba o to, by wszystko działało bez zarzutu.

Prywatnie aboslwentka Finansów i Rachunkowość na Uniwersytecie Wrocławskim, Licencja Ministra Finansów 21765/2008. Po godzinach Karolina również nie zwalnia tempa, a jej największą pasją jest dobre jedzenie, pieczenie domowego chleba i trening Pole Dance.


Karolina Szwancar
Zdjęcia Sławomir Kozłowski

Sławomir Kozłowski

Manager Działu Księgowości i Audytu
Członek Zarządu

Na co dzień porusza się w gąszczu zawiłych przepisów podatkowych, znajdując najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Reprezentuje ich także przed organami skarbowymi i w trakcie kontroli skarbowych. Takie tematy jak rachunkowość, auditing, finanse przedsiębiorstw, controlling i podatki nie mają przed nim żadnych tajemnic. Można wręcz powiedzieć, że księgowość to jego pasja.

Prywatnie Sławek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i warszawskiej SGH. Uwielbia dalekie podróże i poznawanie nowych miejsc. Jest fanem zdrowego trybu życia, sportu i biegania.


Agnieszka Kempińska

Manager Działu Kadr i Płac

Liderka działu kadr i płac. W IT Spot Tax jest odpowiedzialna za prawidłowe naliczanie wynagrodzeń i składek zus. Dba o umowy z pracownikami i ich akta osobowe.

W ciągu kilkudziesięciu lat miała okazję współpracować z firmami o różnym profilu działalności. W tym czasie wyszkoliła wielu nowych adeptów swojej profesji. Jest pasjonatką psychologii zarządzania, którą wykorzystuje dbając o rozwój kompetencji miękkich w zespole. Umie słuchać ludzi dzięki czemu buduje relacje oparte na szacunku i pracy w grupie. Swój ścisły umysł wykorzystuje w pracy z cyferkami i arkuszami excela. Artystyczną duszę oddaje pasji pieczenia efektownych tortów i projektowaniu wnętrz.


Zdjęcie Agnieszka Kempińska