obsługa twojej firmy w jednym miejscu! Księgowość online.

kOMPLEKSOWA
OBSŁUGA ONLINE

All in Spot

INNOWACYJNA OBSŁUGA TWOJEJ FIRMY

księgowość online

BEZPIECZEŃSTWO

Dlaczego wybraliśmy Taxxo? Ponieważ wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przetwarzanych danych Twojej Firmy.

księgowanie online

ADRES TWOJEJ FIRMY

Dzięki tej usłudze ograniczysz koszty wynajmu biura, podczas gdy wszelka korespondencja będzie dochodzić do wirtualnego biura.

FINANSOWANIE

Wiemy, że gdy stawiasz pierwsze kroki w działalności i planujesz jej rozwój, to ważne żeby mieć na to odpowiednie środki finansowe.

UBEZPIECZENIA

Dziś ubezpieczenie działalności nie jest już zbędnym luksusem lecz standardowym wymogiem, pozwalającym zabezpieczyć firmę i jej majątek oraz uchronić nas od skutków nieprzewidzianych i przykrych zdarzeń.

LEASINGI

Leasing może być korzystnym rozwiązaniem nie tylko pod względem finansowym, ale i podatkowym. Leasing operacyjny, finansowy czy zwrotny?

SZKOLENIA

Dla przedsiębiorców, którzy chcą być dumni ze swojej firmy, polecamy szkolenia CorazLepszejFirmy

księgowanie online

Dlaczego IT Spot Tax?

Bo nie jesteśmy tylko biurem rachunkowym. Poza księgowością online proponujemy wiele innych rozwiązań, które mogą być ułatwieniem dla przedsiębiorcy. Naszym celem jest dostarczanie firmom tego czego mogą potrzebować na kolejnych etapach swojego rozwoju.  Ponadto działamy w 100% on-line, zatem nie tracisz czasu na dojazdy, szukanie miejsca do parkowania. Wszystko czego potrzebujesz masz w jednym miejscu i dostępne 24/7. Pamiętaj ułatwiamy wszystko tak bardzo jak to jest możliwe, ale nie bardziej.